W czasach pełnych niepewności stwierdzenie „ufam ci” nabiera jeszcze większego znaczenia. 30 maja 2023 r. podczas uroczystej Gali w Polonia Palace Hotel w Warszawie, uhonorowano marki, którym ufamy najbardziej.

Z nieukrywaną dumą i radością informuję, że #OSCBR, którą rozwijam od 5 lat, otrzymała tytuł „Marki Godnej Zaufania 2023” w kategorii Wirtualna księgowość.

Zdobyliśmy tym samym najcenniejszą nagrodę — Zaufanie przedsiębiorców! 🏆 🤝

Tegoroczne badanie zostało zrealizowane i przeprowadzone przez Instytut Badawczy Kantar Polska S.A. na zlecenie wydawcy miesięcznika My Company Polska. Sondaż miał formę ankiety online prowadzonej wśród firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, czyli przedsiębiorców, do których adresujemy nasze produkty i usługi. W każdej kategorii, w spontanicznym wyborze można było wskazać tylko jedną markę — tę, którą darzy się największym zaufaniem.

Dla mnie otrzymanie nagrody Marka Godna Zaufania jest ogromnym wyróżnieniem i dowodem na to, że nasza praca przynosi efekty i jest doceniana zarówno przez biura rachunkowe, jak i ich klientów — polskich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Nagroda ta jest nie tylko powodem do dumy, ale też zobowiązaniem do dalszej efektywnej pracy i doskonalenia naszej sieci. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na nas głos i za zaufanie, jakim nas obdarzają. To dla mnie to ogromna motywacja do dalszego rozwijania marki OSCBR.”
Dziękuję!